Email: [email protected]
Phone:: +44 20 7240 9319
back to top

One MANAGEMENT OÜ

ONE Management OÜ - on ettevõte, asutatud 2020, EZERIN`COM reklaamiagentuuri baasil (asutatud 2010). Täna 1M töötab lillede ja nendega seotud toodete jae- ja hulgimüügi valdkonnas, kasutades kaasaegset talentide juhtimise mudelit. Antud meetod võimaldab ühendada ühes projektis erinevaid spetsialiste ja leida tõhusaid lahendusi floristika ja turunduse ristmikul.

Pavel Ezerin«Tänu paljude aastate kogemusele koostöös kaubandusettevõtete ja rahvusvaheliste organisatsioonidega, ülemaailmsete ettevõtetega, oleme loonud oma logistika kontseptsiooni erineva keerukuse ja fookusega projektide korraldamisel.
Võimalus kiiresti rakendada tõhusat kommunikatsioonivahendit müügis, kiiresti jõuda kliendini, võimaldab ONE Management OÜ -l saada Eesti turul märgatavaks tegijaks ja samal ajal seada uusi suundumusi ”, – ütleb ettevõtte direktor Pavel Ezerin.

Pavel Ezerin: üle 15 -aastane kogemus reklaami valdkonnas.

Kliendid: Samsung, TechnoNicol, Wartsila, Henkel, McDonald, Danone, Borjomu, HP, Canon, British American Tobacco, UNDP, Euroopa Nõukogu, Euroopa Komisjon, UNICEF, GEF, UNFPA, UNAIDS, Goethe instituut, UNESCO, Soome välisministeerium, IOM.
Üle 12 aasta töötamise kogemus projektidega, mille rahastab EL ja UNDP.
Korraldas üle 150 võtmed kätte reklaamikampaaniat, 2 kuni 80 -liikmelise meeskonnaga.
Suuremahuliste projektide hulgas – linnapidustus, kokku üle 20 000 osalejaga.

Olga Sinkevitš, tehniline direktor:
Üle 15 -aastane juhtimiskogemus floristikaäris, praktiseeriv florist. Antud omadused teevad temast ainulaadse spetsialisti, kes teab oma erialast peaaegu kõike.

Olga Sinkevich«Täna nõudlus floristika teenuste järele on väga kõrge, kõrgem, kui kunagi varem, ja dünaamiliselt areneb. Ostjate eelistused kiiresti muutuvad ning peame olema paindlikud ja kiiresti kohanema oma klientide meeleoluga.
Selles keerulises olukorras teame, kuidas seada suundumusi, astuda teistest sammu võrra ees, mis annab meile kindlustunde tuleviku suhtes ja võime teha ambitsioonikaid plaane, ”usub Olga.